Jaką bieliznę damską wybrać na uroczystości, takie jak wesele?

Na rynku dostępny jest duży wybór bielizny damskiej. Zdarza się, że oferta sklepów jest na tyle szeroka, że nie wiesz, co wybrać? Szukasz idealnego stanika oraz majtek na okazje, takie jak wesele? Jaka bielizna damska sprawdzi się na tego typu przyjęcia najlepiej?

1. Po pierwsze, cielista

Niewątpliwie świetnym wyborem na takie okazje będzie bielizna nierzucająca się w oczy. Najlepiej wybrać model w cielistym odcieniu, który sprawdzi się do każdego koloru sukienki. Co istotne, należy zdecydować się na majtki bezszwowe. To istotne zwłaszcza wtedy, jeśli dolna część stroju jest opinająca, tak jak ma to miejsce w sukienkach o ołówkowej formie.

2. Po drugie, modelująca sylwetkę

Należy też zaznaczyć, że bielizna cielista występuje często w formie modelującej sylwetkę. To świetny pomysł, jeśli chciałabyś, żeby brzuch wydawał się płaski. Wyszczuplić można nie tylko brzuch i boczki, ale także, za pomocą odpowiednich majtek, biodra i uda.

3. Po trzecie, dopasowana do kreacji

Stanik powinnaś dobrać, zwracając szczególną uwagę na typ dekoltu w sukience. Jeśli Twoja kreacja ma odsłonięte całe plecy, wybierz biustonosz, który zapinany jest nad pośladkami. Jeśli chciałabyś zrezygnować ze standardowego stanika, możesz zdecydować się na nakładki na piersi lub same sutki, które także ukryją to, co trzeba.

Na wesele ważny jest wybór nie tylko samej kreacji, butów, dodatków oraz fryzury, ale także bielizny. To ona sprawi, że poczujesz się komfortowo i kobieco. Ukryjesz dzięki niej mankamenty figury i podkreślisz jej atuty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *